O nás

Společnost Projektmedia s r.o. byla založena v prvé polovině roku 2004.

Naším cílem je nejen prodej samotné prezentační techniky, ale hlavně komplexní řešení od návrhu, přes sepsání stavební připravenosti, až po finální projekt včetně samotné realizace dohodnutého díla. Nejsme žádní experimentátoři, ale vycházíme z mnohaleté zkušenosti obdobných řešení, které již po řadu let bezvadně slouží široké klientele - tedy Vám, zákazníkům. 

Nechceme patřit do nejdražší kategorie prodejců prezentační techniky, kterou si může zatím dovolit pouze několik vyvolených firem či jedinců, ale též nechceme nabízet levné věci. Hledáme spolu s Vámi řešení šitá na míru a to jak pro Váš podnik, školu, konferenční sál, hotel, restauraci či běžnou domácnost. Našich zákazníků si vážíme a hledáme pro ně vždy ta optimální řešení v poměru výkon/cena. 

Mnoho firem v našem oboru se hlásí k největším a nejstarším na trhu s největšími kapacitami či znalostmi. My Vám kromě bohatého know-how v oblasti multimediální techniky můžeme nabídnout slib, že to, co se dohodne a vzájemně odsouhlasí v rámci plnění naší zakázky, bude také splněno a hlavně bude při předání plně funkční. 

Proto se snažíme takovéto zakázky koordinovat od počátku jak s investory, tak následně i stavebními firmami. Mezi naše standardní služby patří i drobné stavební, elektro či zámečnické práce, zatemnění prostor vnitřní i venkovní a tedy zastřešení celých zakázek na klíč! 

Toto je pouze drobný výčet z mnohonásobně větší škály naší zákaznické podpory. 

K hlavním činnostem tedy patří koordinace se zákazníkem při správném výběru komponent do dané aplikace, ale i další služby, jakými jsou pronájem techniky nebo oddávka tutilkovacího zařízení do divadel. 

Jsme připraveni každému z Vás poskytnout maximální možnou péči a to tak, abyste se k nám opět rádi vraceli.

Pro naše stálé zákazníky můžeme nabídnout bonusový systém slev při Vaší každé další zakázce.